The Sims 4 z opcją premium

0
fot. Electronic Arts
fot. Electronic Arts

Electronic Arts udostępniło 20-minutowy zapis rozgrywki z  The Sims 4. Oprócz prezentacji nowych mechanik w grze, twórcy wspomnieli o wprowadzeniu subskrypcji premium.

Pakiet Premium znany jest już graczom z gier Battlefield 3 oraz Battlefield 4 (również od tego samego wydawcy). Wykupienie opcji premium dla swojego konta daje graczom szereg przywilejów, takich jak pierwszeństwo w kolejce na serwer czy wcześniejszy dostęp do rozszerzeń czy beta-testów.

Wszystko wskazuje na to, że podobna możliwość będzie dostępna również dla graczy, którzy zdecydują się na zakup The Sims 4. Na chwilę obecną wiadomo, że subskrypcja będzie obejmowała między innymi wcześniejszy dostęp do oficjalnych rozszerzeń. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat tej opcjonalnej usługi.

The Sims 4 pojawi się na rynku już 4 września 2014 roku.

Źródło: VG24/7

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz