The Division opóźnione

0

Nowa gra sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego zalicza obsuwę.

Z prezentacji poświęconej wypracowanym przez Ubisoft w roku podatkowym 2015 zyskom wynika, że gra Tom Clancy’s The Division ukaże się dopiero w czwartym kwartale przyszłego roku podatkowego, który przypada na okres pomiędzy styczniem i marcem 2016.

Pierwotnie The Division, które zostało zapowiedziane podczas zeszłorocznych targów E3, miało zadebiutować jeszcze w trzecim kwartale nowego roku podatkowego, czyli pomiędzy październikiem i grudniem.

Kilka dni temu Ubisoft podał do wiadomości, że studio Ubisoft Annecy dołączy do zespołów Massive Entertainment, Red Storm i Reflections, które zajmowały się produkcją nowej gry sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego.

The Division powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Więcej szczegółów poznamy być może już w czerwcu, podczas nadchodzących targów E3.

Źródło: Ubisoft

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz