The Division 2 na dwóch nowych zwiastunach

0

Zobacz zwiastun Division 2 i ruszaj na zakupy.

Jeszcze przed premierą The Division Ubisoft podgrzewał atmosferę. Producent udostępnił dwa materiały filmowe poświęcone rozgrywce wieloosobowej oraz PvP. Z poniższych zwiastunów dowiecie się również paru rzeczy odnośnie trzech Stref Mroku. Każda z nich posiada własną oprawę fabularną, a także wymusza na graczach konkretne podejście do zabawy ze względu na projekty lokacji. W grze pojawią się także specjalne wydarzenia określane mianem Okupowanych Stref Mroku, w których twórcy namieszają trochę w zasadach funkcjonowania poszczególnych stref. Więcej informacji dowiecie się z poniższych trailerów (pierwszy dostępny jest z polskimi napisami):

The Division 2 czeka na Was w sklepach od 15 marca. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz