Techland wyda Shadow Tactics: Blades of Shogun

0

Polska premiera w grudniu.

Wydawnictwo Techland, będące partnerem niemieckiego Daedalic Entertainment, ogłosiło, że wyda w Polsce Shadow Tactics: Blades of Shogun, taktyczną strategię czasu rzeczywistego z elementami skradanki, która przeniesie graczy do egzotycznego świata feudalnej Japonii. Premiera jest zaplanowana na 6 grudnia.

Akcja Shadow Tactics: Blades of Shogun toczy się w 1615 roku, w epoce Edo. Władzę w Kraju Kwitnącej Wiśni przejmuje nowy, pragnący zjednoczyć kraj szogun. Do walki z buntownikami rekrutuje piątkę uzdolnionych wojowników specjalizujących się w zabójstwach, sabotażu i szpiegostwie.

Shadow Tactics: Blades of Shogun czerpie z najlepszych elementów taktycznych strategii czasu rzeczywistego. Ich fani pamiętają takie perełki jak Commandos: Behind Enemy Lines, Desperados, Jagged Alliance czy Fallout Tactics. Shadow Tactics: Blades of Shogun do sprawdzonej i klasycznej formuły dodaje powiew świeżości w postaci wyjątkowego klimatu Japonii z wykorzystaniem nowego silnika graficznego osadzając akcję w wielowątkowych misjach – mówi Dyrektor Marketingu i PR w Wydawnictwie Techland, Tomasz Gawlikowski.

Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen, dzięki ogromnej sile, potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Źródło: Techland (materiały prasowe)


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz