Techland polskim wydawcą F1 2016

0

Premiera w sierpniu.

Wydawnictwo Techland, które jest oficjalnym partnerem firmy Koch Media na polskim rynku, ogłosiło, że wyda F1 2016. Produkcja trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera najnowszej odsłony popularnej serii wyścigów jest zaplanowana na 19 sierpnia.

„Znak Codemasters od lat kojarzy się miłośnikom wyścigów z kultowymi produkcjami.Studio jest jednym z liderów jeśli chodzi o gry tego gatunku. Jak nikt inny zna również tematykę Formuły 1, bo jest w posiadaniu oficjalnej licencji organizacji od 2009 roku – powiedział Dyrektor ds. Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, Tomasz Gawlikowski.

W F1 2016 dostępnych będzie 11 zespołów i 21 tras z obecnego sezonu. Powróci też tryb kariery, który trwał będzie 10 sezonów. W grze pojawi się nowy system usprawnień bolidu, możliwość samodzielnego dostosowania wyglądu kasku i rozgrywania wyścigów o różnych porach dnia.

Źródło: Techland


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz