Targi E3 2018 w pigułce

0

Wszystkie materiały w jednym miejscu.

Interesują was targi E3, ale z różnych powodów nie macie czasu na śledzenie wszystkich wydarzeń na bieżąco? Dzięki temu wpisowi możecie szybko przejść do podsumowania wszystkich konferencji – w każdym linku znajdziecie komplet materiałów zaprezentowanych przez wydawców. W niektórych przypadkach postawiłem wyłącznie na udostępnienie trailerów, natomiast w innych podzieliłem się swoim komentarzem do każdej przedstawionej gry. Tekst będzie aktualizowany o nowe publikacje, które na dniach trafią na łamy portalu. Miłego czytania!

W tym roku (podobnie jak w poprzednim) zrezygnowałem z pisania newsów poświęconych pojedynczym tytułów, zawierając wszystkie informacje w poszczególnych podsumowaniach. Mam nadzieję, że taka forma przypadła wam do gustu oraz, że po zapoznaniu się z powyższymi publikacjami, będziecie na bieżąco z najważniejszymi zapowiedziami ostatnich dni.

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz