Tak wygląda Lumia 550

0

Wyciekł render nowego smartfona Microsoftu z Windowsem 10.

Znane źródło przecieków @evleaks i tym razem nas nie zawiodło. W sieci pojawiły się grafiki promocyjne smartfona Microsoft Lumia 550. Co ciekawe, różnią się one nieco od tych, które mieliśmy okazję oglądać wcześniej – brak na nich przycisku aparatu.

Jeżeli wierzyć wcześniejszym doniesieniom, Lumia 550 zostanie oficjalnie zaprezentowana już jutro podczas konferencji prasowej Microsoftu, która odbędzie się w Nowym Jorku. Do sprzedaży urządzenie ma trafić dopiero na początku 2016 roku.

Lumia 550 ma otrzymać 4.7-calowy ekran dotykowy AMOLED (1280 x 720 pikseli), czterordzeniowy procesor Snapdragon 210 (1.1 GHz), 1 GB RAM-u, 8 GB pamięci flash, 5-megapikselowy aparat główny i 2-megapikselowy aparat przedni z lampą błyskową.

Źródło: @evleaks

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz