Tak prezentuje się THPS5

0

Tony Hawk opowiada o piątej odsłonie popularnej serii.

W ubiegłym miesiącu odbyła się oficjalna prezentacja Tony Hawk’s Pro Skater 5. Opublikowano wtedy nieco zrzutów ekranu, ale nie pokazano jak gra prezentuje się w akcji. Teraz możemy przekonać się na własne oczy, czy warto czekać.

Wszystko za sprawą samego Tony’ego Hawka, który pojawił się w studio YouTube Live E3, żeby opowiedzieć o nowej odsłonie serii. Zaprezentowany materiał wideo potwierdza to, o czym była mowa już wcześniej – THPS5 czerpie garściami z kultowych części gry. Przekonajcie się sami:

Tony Hawk’s Pro Skater 5 powstaje wyłącznie z myślą o Playstation 4 i Xbox One. Gra nie zawita na konsole starszej generacji. Dokładna data premiery nie została ujawniona, ale Tony Hawk zapewnia, że THPS5 trafi na półki sklepowe jeszcze w tym roku.

Źródło: YouTube

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz