Tak brzmią Rock, Rojo i Izak w Battlefieldzie 1

0

Zobacz materiał wideo z nagrania głosów do trybu wieloosobowego.

Kilka dni temu kraj obiegła wieść, że znani youtuberzy – Rock, Rojo i Izak – podłożą głosy w polskiej wersji językowej gry Battlefield 1. Od razu pojawiły się wątpliwości czy to, aby na pewno dobry wybór, ponieważ z dubbingiem często nie radzą sobie profesjonalni aktorzy, a co dopiero amatorzy. EA Polska opublikowało materiał wideo z nagrań, więc możecie przekonać się sami.

Dodatkowe próbki nagrań głosów do trybu wieloosobowego Battlefielda 1 znajdziecie tutaj, Electronic Arts Polska ostrzega jednak, że są one „przed obróbką, więc w grze mogą brzmieć inaczej, dodatkowo nie ma gwarancji że wszystkie z nich ostatecznie znajdą się w grze”. Battlefield 1 zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry jest zaplanowana na 21 października 2016 roku, z kolei jeszcze latem wystartują otwarte testy beta.

Źródło: EA Polska

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz