Tablet Archosa o pojemności 256 GB

0

Koniec problemów z brakiem wolnego miejsca w tablecie.

Archos już wkrótce poszerzy swoje portfolio tabletów o trzy nowe modele, które będą mogły pochwalić się przede wszystkim niespotykaną w tej klasie urządzeń pojemnością. Tablet Archos 94 Magnus ma zostać wyposażony w 256 GB pamięci wewnętrznej. Dzięki czytnikowi kart microSD już i tak sporą pojemność bazową, będzie można powiększyć o kolejnych 128 GB.

Tablety wykorzystują autorską technologię „Fusion Storage”, która łączy pamięć wewnętrzną i pamięć karty microSD w jedną partycję. „Fusion Storage” automatycznie przenosi dane z karty microSD i optymalizuje pamięć. W efekcie wzrasta ilość wolnego miejsca przeznaczonego na instalację różnych aplikacji i przechowywanie dużych plików.

Poniżej pełna specyfikacja techniczna tabletów Archos 94 Magnus, Archos 101 Magnus i Archos 101 Magnus+:

Archos_magnus_tablety

Wszystkie trzy trafią do sprzedaży już w kwietniu. Ceny wahają się od 179 do 349 dolarów. Najbardziej pojemy Archos 94 Magnus ma kosztować właśnie 349 dolarów, czyli około 1300 złotych. Wiadomo, że miejsca na dysku nigdy za wiele, dlatego można przypuszczać, że już wkrótce inni producenci tabletów, również tych z najwyższej półki, pójdą w śladay Archosa.

Źródło: Archos via Android Authority

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz