Szklany iPhone w 2017 roku

0

Tak przynajmniej wynika ze słów dostawcy komponentów.

CEO Catcher Technology Allen Horng powiedział, że iPhone, który trafi do sprzedaży w 2017 roku będzie wyposażony w szklaną obudowę. Informacja pochodzi z wiarygodnego źródła, ponieważ firma jest jednym z głównych dostawców komponentów Apple.

Na ile mi wiadomo, przyszłoroczny model będzie wyposażony w szklaną obudowę. Nie wiem, czy krok ten odbije się na dochodach Catchera, ponieważ szklane obudowy potrzebują wytrzymałych metalowych ramek, które wymagają zaawansowanego procesu technologicznego, dlatego [nowy iPhone]na pewno nie będzie tańszy od obecnego modelu – powiedział dziennikarzom w trakcie wywiadu Horng.

Wydaje się to rozsądnym posunięciem, ponieważ coraz więcej smartfonów może pochwalić się metalową obudową i iPhone, przynajmniej na pierwszy rzut oka, nie wyróżnia się specjalnie na tle innych urządzeń. Czas pokaże, czy informacja ta była prawdziwa.

Źródło: Nikkei


Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz