Szczegóły kolejnego rozszerzenia do Ghost Recon: Wildlands

0

Rolę się odwróciły.

Ubisoft ujawnił konkrety dotyczące fabularnego rozszerzenia zatytułowanego Fallen Ghosts. Historia dodatku będzie kontynuować wątki z podstawowej wersji gry, tyle, że tym razem tytułowy zespół zostanie osadzony w roli zwierzyny, która będzie tropiona przez doświadczone siły wroga.

Rozszerzenie ma zagwarantować trzy kompletnie nowe strefy, oferujące piętnaście misji głównych oraz czterech bossów. Możemy spodziewać się również innych rodzajów przeciwników, w tym rzezimieszków ukrywających się pod nazwą Los Extranjeros. To właśnie oni będą polować na Duchów. Fallen Ghosts umożliwi także rozwój bohatera do trzydziestego piątego poziomu i lekko zmodyfikuje zasady dotyczące wyższych poziomów trudności.

Premiera rozszerzenia zaplanowana została na 30 maja dla posiadaczy przepustki sezonowej – reszta graczy będzie mogła kupić DLC tydzień później. Oczywiście dodatek dostępny będzie na wszystkich platformach. Więcej informacji o Ghost Recon: Wildlands znajdziecie w naszej recenzji.

Źródło: Dualshockers

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz