Szaleństwo trwa! Trzecia darmowa gra od Humble Bundle już dostępna

0

Miejmy nadzieję, że ta passa się nie skończy.

Humble Bundle oszalało, ale oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. No bo jak inaczej nazwać to, że na stronie tej po raz kolejny pojawia się darmowa produkcja do pobrania na Steam. Teraz jest to już hat-trick – najpierw w ręce graczy trafiło F1 2015, następnie na podobnej zasadzie zdobyć można było The Darkness II, a teraz trzecim darmowym tytułem, który w ostatnim czasie został zaproponowany przez HB, stał się Spec Ops: The Line.

Produkcja studia Yager to naprawdę łakomy kąsek dla fanów gier akcji. Spec Ops: The Line podchodzi w końcu do tej tematyki w dosyć oryginalny sposób, ponieważ jest to dramat wojenny, który jednak momentami przypomina bardziej thriller psychologiczny. Gra czerpie też garściami z Jądra Ciemności i jego filmowej rearanżacji, czyli Czasu Apokalipsy. I mimo tego, że premiera Spec Ops miała miejsce już prawie 6 lat temu, trzeba przyznać, że postarzał się on w zgrabny i dostojny sposób. Czy potrzeba większych rekomendacji?

Spieszcie się, gdyż oferta jest ograniczona czasowo i na zaklepanie tej produkcji została nieco ponad doba. Za darmo, to aż grzech nie dać tej produkcji szansy. Udajcie się więc na stronę Humblę Bundle i pobierajcie. Nie pożałujecie.

Źródło: Humble Bundle

 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz