Symulator Farmy 2016: dziś premiera

0

Wspieramy polskie farmy

Miłośnicy uprawy roli i entuzjaści agroturystyki, jak również fani traktorów szykujcie się! Dziś ma miejsce premiera Symulatora Farmy 2016. Najnowsza odsłona popularnej serii dostępna jest w polskiej wersji językowej w cenie 69,90 złotych.

Nowy Symulatora Farmy 2016 po raz kolejny dostarczy fanom popularnej serii wiele godzin świetnej rodzinnej rozrywki. Nowe możliwości oraz zaawansowana mechanika gry sprawiają, że popularna Farma jeszcze nigdy nie była tak bliska rzeczywistości – mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu Wydawnictwa Techland.

Symulator Farmy 2016 daje możliwość wcielenia się w rolnika, którego zadaniem jest rozbudowa i zarządzanie własnym gospodarstwem. Uprawiamy zboża i owoce, hodujemy zwierzęta i kupujemy sprzęt rolniczy. Roboty jest zatem całkiem sporo.

Symulator Farmy 2016
Symulator Farmy 2016, za: Techland

Gra ma do zaoferowania ponad 170 oryginalnych maszyn rolnych i 80 różnych pól, na których podczas kolejnych pór roku można uprawiać nie tylko zboża, ale również warzywa. Znaczenie mają  różne typy gleby i nawozów oraz warunki pogodowe.

Symulator Farmy 2016 może pochwalić się obecnością trybu rozgrywki dla wielu graczy oraz wsparcia dla modów, dzięki którym kreatywni gracze mogą wzbogacić rozgrywkę o nowe obiekty trójwymiarowe, takie jak maszyny rolne i budynki.

Symulator Farmy 2016
Symulator Farmy 2016, za: Techland

Premierę najnowszej odsłony serii wydawca, Techland, wspiera kampanią #WspieramPolskąFarmę, której celem jest zwrócenie uwagi na siłę polskiego rolnictwa poprzez zachęcenie graczy do dzielenia się w mediach społecznościowych efektami pracy na swoich farmach.

Źródło: informacja prasowa


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz