Światowe finały World of Tanks w liczbach

0

Tegoroczne Grand Finals cieszyło się jeszcze większa popularnością, niż zeszłoroczna edycja.

Na początku kwietnia bieżącego roku w Warszawie odbyły się kolejne światowe finały w World of Tanks, gdzie drużyny z różnych krajów wzięły udział w zażartej walce o atrakcyjną nagrodę główną – sto pięćdziesiąt tysięcy złotych.

Wargaming podzielił się rozbudowaną infografiką, w której ujawnione zostały najważniejsze statystyki związane z mistrzostwami. Wynika z nich, że w ciągu dwóch dni na hali Torwar pojawiło się ponad 18,5 tysięcy widzów. Dodatkowo, liczba unikatowych widzów online przekroczyła liczbę dwóch milionów. Więcej konkretnych danych znajdziecie w poniższej rozpisce.

grand finals 2016_Ekspert Ceneo

Organizatorzy po raz kolejny mają powody do świętowania. Miejmy nadzieję, że przyszłoroczne finały również odbędą się w Warszawie, ponieważ w Polsce nie brakuje fanów World of Tanks, którzy chcieliby na żywo obejrzeć potyczki ulubionych drużyn.

Jeśli jesteście ciekawi, jak oceniamy Grand Finals 2016, koniecznie zajrzyjcie do naszej relacji. Zachęcamy także do zapoznania się z przeprowadzonymi przez Dawida wywiadami (Nicolas Passemard, Maksim Chuvalov, Alex Bobko), z których można dowiedzieć się masy ciekawych rzeczy dotyczących przyszłości gry.

Źródło: Informacja prasowa

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz