Superhot ze wsparciem wirtualnej rzeczywistości

0

Twórcy gry nie zamierzają szybko porzucić swojego dzieła.

Kilka dni temu odbyła się oficjalna premiera produkcji Superhot, która zebrała świetne oceny na całym świecie. Również u nas gra studia Superhot Team zebrała bardzo wysoką notę, popartą pozytywną recenzją. Jedynym mankamentem wymienianym przez graczy, jest krótki czas rozgrywki. Producent nie powiedział jednak ostatniego słowa, a tytuł cały czas będzie wspierany.

Superhot trafił do dystrybucji dzięki portalowi crowdfundingowemu Kickstarter, i właśnie stamtąd pochodzą najnowsze rewelacje. Twórcy gry zaktualizowali akapit „Plany na przyszłość”. Widnieje w nim następujący fragment:

W międzyczasie pracujemy nad wersją Superhot na Xboksa One i potajemnie tworzymy wielkie plany związane z Wirtualną Rzeczywistością. Nie możemy za wiele powiedzieć, ale Superhot w VR zaoferuje bardzo dużo zabawy, oooh bardzo dużo…

Producent nie zdradził, kiedy mamy spodziewać się usprawnionych wersji gry, ale z pewnością w najbliższym czasie ujawnione zostaną kolejne rąbka tajemnicy. Tymczasem pozostaje ponowne odpalenie Superhota i zaliczenie produkcji w jak najefektowniejszy sposób.

Źródło: Dualshockers

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz