Ranking serii God of War

2

Wieczne łowy.

  NASTĘPNA 

Seria God of War towarzyszy nam już od 2005 roku. Pierwsza odsłona wydana ekskluzywnie na PlayStation 2 odniosła na tyle duży sukces, że studio Santa Monica miało ogromną motywację (hajsy, hajsy) do stworzenia kilku kontynuacji. Cykl przez wiele lat prezentował się bardzo podobnie, nie wprowadzając do rozgrywki zbyt wielu modyfikacji. Dopiero najnowsza odsłona wywróciła całość do góry nogami pokazując kompletnie inne spojrzenie na przygody Kratosa. W tym zestawieniu przyjrzymy się, czy zmiany wyszły grze na dobre, który epizod można uznać za słabszy i dlaczego trzecia część nie sprostała moim oczekiwaniom. Ranking jest bardzo subiektywny, dlatego może znacząco odbiegać od waszych preferencji. W związku z tym, z chęcią poznam waszą opinię w komentarzach. Przy okazji, zachęcam również do zapoznania się z rankingiem serii Tomb Raider i Metal Gear Solid. Wystarczy, że klikniecie w poniższe bannery.

Kliknij banner, żeby przejść do tekstu
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu
Kliknij banner, żeby przejść do tekstu

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja2 komentarze

  1. Zdecydowanie się nie zgadzam co do „trójki”. Jak dla mnie najbardziej epicka z trzech głównych części, chociaż mógłby być trochę dłuższa. Pojedynek z Posejdonem? A Kronos? Trójka to jak dla mnie kwintesencja i podsumowanie zemsty Kratosa.

  2. „pierwsza do głowy przychodzi mi właśnie „dwójka”. Głównie dzięki świetnym i bardzo licznym starciom z bogami, w tym z finałową konfrontacją z Zeusem.”
    Przed chwilą dosłownie skończyłem drugiego GoWa i…co? Zeus jest jedynym bogiem którym walczymy w grze. Jest wielu bossów, ale bogami oni nie są :)

Zostaw komentarz