Styczeń w PlayStation Plus

0

Grim Fandango Remastered i Dragon Age: Origins za darmo.

Już jutro abonenci usługi PlayStation Plus otrzymają dostęp do nowych darmowych tytułów. Użytkownicy konsol PS3 i PS4 dostaną po dwie gry, natomiast przenośnej Vita trzy. Noworoczna oferta Sony przyciąga wzrok kilkoma znanymi markami.

W tym miesiącu gry na PS4 stanowią trybut dla uwielbianych przez fanów klasyków oraz nowoczesnej rozgrywki i grafiki – czytamy we wpisie na oficjalnym blogu PlayStation.

I rzeczywiście jest to prawda. W styczniu na PlayStation 4 zagramy w Grim Fandango Remastered i Hardware: Rivals. Na PlayStation 3 pobawimy się przy Dragon Age: Origins i Medal of Honor Warfighter, a na PlayStation Vita przy Legends of War Patton, Nihilumbra i Grim Fandango.

Źródło: PlayStastion Blog


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz