Street Fighter V – data premiery trybu fabularnego

0

W końcu gra zaczyna wychodzić z fazy „dema”.

Ostatnią postacią, która dołączyła do Street Fighter V była wojowniczka o nazwie Ibuki. Producent zapowiedział, że nową postacią będzie z kolei znany z poprzednich odsłon Balrog, ale to nie jest najważniejsza informacja związana z tą produkcją. Zdecydowanie ciekawszą wieścią jest fakt, że Capcom w końcu postanowił ujawnić datę premiery trybu fabularnego.

Street Fighter V to kawał porządnej gry, która miała pecha i trafiła do sprzedaży o kilka miesięcy za wcześnie. Capcom przez ten czas próbował się w jakiś sposób zrehabilitować, ale produkcja nadal nie zachwyca bogactwem zawartości. Tymczasem dowiadujemy się, iż 1 lipca bieżącego roku, twórcy gry wypuszczą darmową aktualizację, rozbudowującą tytuł o tryb fabularny. Ten składać się będzie z aż czterech godzin przerywników filmowych, co jest niewątpliwie dobrym zwiastunem. Zanim jednak to nastąpi, na razie możecie zapoznać się z prezentacją Balroga.

Street Fighter V trafił do sprzedaży 16 lutego bieżącego roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. Więcej o grze przeczytacie w recenzji mojego autorstwa.

Źródło: Venture Beat

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz