Steel Rats z oficjalną datą premiery

0

Debiut polskiego indyka mieni się już na horyzoncie.

Warszawskie Tate Multimedia zasłynęło do tej pory głównie za sprawą stworzonych trzech części przygód Kangura o imieniu Kao. Teraz jednak nasze rodzime studio ma szansę ponownie zaznaczyć swoją obecność na rynku. Bo oto zbliża się premiera ich bardzo ciekawej produkcji z gatunku indie, zatytułowanej Steel Rats. Data jej premiery nie była znana, aż do dzisiaj, kiedy Tate uchyliło rąbka tajemnicy.

Steel Rats zadebiutuje za prawie równy miesiąc, czyli 7 listopada. Podstawowa edycja gry, na wszystkich docelowych platformach (PC, XONE i PS4) kosztować będzie 75 złotych. Dodatkową ofertę otrzymają jednak wyłącznie posiadacze najnowszej konsoli od Sony – Edycja Deluxe dostępna będzie wyłącznie na PlayStation Store, za cenę 84 złotych i zaoferuje motyw do menu, pięć awatarów i ścieżkę dźwiękową z gry. Tytuł ten rozprowadzany będzie wyłącznie w formie cyfrowej.

Produkcja Tate Multimedia traktować będzie o tytułowym, motocyklowym gangu Stalowych Szczurów, którzy na swoich dwukołowcach będą próbowali stawić czoła robotom, zagrażającym ich miastu. Akcja gry umiejscowiona zostanie na przełomie lat 40stych i 50tych XX wieku, w Stanach Zjednoczonych. Oprawa wizualna zaproponowana zostanie w 2,5D, a przygotowaniem ścieżki dźwiękowej zajmie się zespół The 5678s. Dawid na początku tego roku umieścił Steel Rats w zestawieniu najciekawszych polskich gier tego roku.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz