Steam w końcu z polską walutą?

0

Ile można czekać…

Warto od czasu do czasu przeglądać Reddita, ponieważ dzięki temu można natrafić na ciekawe informacje. Co prawda, poniższa wieść jest jeszcze nieoficjalna, ale wszystko wskazuje na to, że niesie ze sobą sporo prawdy. Podobno spora część producentów z całego świata otrzymała wiadomość od Valve, w której podane są nowe waluty, jakie w najbliższym czasie maja trafić na Steama.

Nas przede wszystkim interesuje to, że na grafice udostępnionej na Reddicie widnieje polski złoty (PLN), co oznacza, że skończy się własnoręczne przeliczanie walut w celu sprawdzenia ile kosztuje dany tytuł. Jest jednak pewien szkopuł – jako, że Polska należy do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, nasze ceny mają być adekwatne do tych funkcjonujących w innych krajach. Jak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się, gdy Valve oficjalnie podzieli się tą wiadomością ze światem.

Źródło: Reddit

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz