Star Wars: Uprising

0

Użytkownicy iOS i Androida powstają przeciwko Imperium.

Star Wars: Uprising to pierwsza gra dedykowana platformom przenośnym, której akcja rozgrywa się pomiędzy Powrotem Jedi a Przebudzeniem Mocy. Za produkcję odpowiada studio Kabam mające na swoim koncie między innymi Marvel Contest of Champions.

Celem gry jest wzniecenie tytułowego powstania przeciwko upadającemu Imperium w sektorze Anoat, w którym znajdują się planety, takie jak Hoth czy Bespin. Zadanie nie jest łatwe, ale pomocą służyć będą inni gracze.

Twórcy zapowiadają, że Uprising będzie nawiązywać do najlepszych gwiezdnowojennych gier role playing. Gracz będzie mógł stworzyć własną postać, którą będzie mógł wysyłać na różnorodne misje. W ich trakcie zdobywać będzie nowy sprzęt i umiejętności. Otrzyma również możliwość stworzenia zespołu, a nawet frakcji, które będą mogły wziąć udział w akcjach wymierzonych przeciwko Imperium.

Już teraz można zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej Star Wars: Uprising i oddać głos na treści, które mają znaleźć się w grze. Warto, ponieważ twórcy oferują nagrody. W ciągu najbliższych kilku tygodni powinny wystartować testy beta.

Źródło: Star Wars

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz