Star Wars: Battlefront z nowym trybem gry

0

DLC Bitwa o Jakku wprowadzi tryb Punkt Zwrotny.

Za niespełna dwa tygodnie zadebiutuje pierwszy dodatek do Star Wars: Battlefront. Bitwa o Jakku da graczom możliwość wzięcia udziału w bitwie, która rozegrała się po wygranej Rebeliantów na Endorze i przed wydarzeniami ukazanymi w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.

Poza dwiema nowymi mapami, rozszerzenie wprowadzi również kolejny tryb rozgrywki. Punkt zwrotny, bo tak brzmi jego nazwa, przeznaczony jest dla maksymalnie czterdziestu graczy. Na czym dokładnie będzie polegała zabawa?

Na krańcu mapy Imperium zbudowało bazę, a pole bitwy usiane jest mniejszymi fortyfikacjami. Rebelianci muszą zlokalizować bazy i przejąć nad nimi kontrolę -tłumaczy Dennis Brännvall, główny projektant poziomów.

Bitwa o Jakku ma zachwycać stroną wizualną – na niebie trwa walka, która intensywnością w niczym nie ustępuje toczącej się na ziemi. Na pole bitwy spadają fragmenty statków kosmicznych, a w pewnym momencie nawet Gwiezdny Niszczyciel.

Bitwa o Jakku zadebiutuje 8 grudnia. Każdy, kto zakupił Star Wars: Battlefront przed premierą, otrzyma dostęp do dodatku tydzień wcześniej. Tymczasem zachęcamy do lektury naszej recenzji, jak również poradnika, który pomoże Wam przetrwać na polu bitwy.

Źródło: Electronic Arts

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz