Star Wars: Battlefront tylko na 10 godzin

0

EA Access nakłada na graczy ograniczenia czasowe.

Każdy użytkownik konsoli Xbox One, który opłaca abonament EA Access, otrzyma dostęp do Star Wars: Battlefront w na tydzień przed oficjalna premierą. Niestety, wygląda na to, że z powodu ograniczeń czasowych fani nie będą mogli cieszyć się grą w pełni.

Za pośrednictwem Twittera Electronic Arts poinformowało fanów, że będą mogli grać w sumie tylko przez 10 godzin. Dotyczy to zarówno misji kooperacyjnych, jak i sieciowych potyczek z innymi graczami. Dla jednych to zapewne krótko, a dla innych całkiem długo.

Star Wars: Battlefront udostępniony zostanie abonentom w ramach programu EA Access już w najbliższy czwartek, 12 listopada. Reszta będzie musiała uzbroić się w cierpliwość. Premiera zaplanowana jest na 17 listopada.

Źródło: Twitter

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz