Star Wars: Battlefront – szczegóły pierwszego dużego DLC

0

Wydawca gry odsłonił rąbka tajemnicy.

Pod koniec stycznia pisaliśmy o szczegółach przepustki sezonowej do gry Star Wars: Battlefront. Zgodnie z rozpiską, pierwszym dużym dodatkiem będzie „Outer Rim”, w Polsce przetłumaczony na „Zewnętrzne Rubieże”. Rozszerzenie trafi do sprzedaży w marcu bieżącego roku. Electronic Arts podzieliło się dodatkowymi informacjami odnośnie DLC.

Z oficjalnej strony internetowej Battlefronta dowiadujemy się o „Zewnętrznych Rubieżach” następujących rzeczy:

  • dodane zostaną nowe lokacje – fabryka na planecie Sullust oraz pałac Jabby The Hutt znajdujący się na Tatooine,
  • pojawią się nowi grywalni bohaterowie – Greedo oraz Nien Nunb,
  • udostępniony zostanie kolejny tryb rozgrywki „Konwój” – „Siły rebelianckie zapuściły się w najgroźniejsze zakątki Zewnętrznych Rubieży w celu zdobycia cennych zasobów. Transportujący je konwój musi w wyznaczonym czasie dotrzeć do rebelianckiego okrętu. Na miejscu są też wojska Imperium, które postarają się do tego nie dopuścić.”,
  • arsenał powiększy się o nowe bronie – karabin Relby V-10 oraz pistolet blasterowy DT-12,
  • będzie można korzystać z dodatkowych kart – „Strzelba”, „Granat dioxisowy” i „Stymulator adrenaliny”.

Electronic Arts nie ujawniło na tę chwilę dokładnego dnia premiery oraz ceny rozszerzenia. Osoby, które wcześniej zdecydowały się na wykupienie przepustki sezonowej, otrzymają dodatek „za darmo”.

outer rim

Star Wars: Battlefront zadebiutowało na polskim rynku 19 listopada ubiegłego roku. Gra dostępna jest na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One. O produkcji możecie więcej przeczytać w naszej recenzji oraz poradniku, który pomoże przetrwać Wam na polu bitwy.

Źródło: Star Wars EA

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz