Star Wars: Battlefront Season Pass

0

EA ujawniło zawartość przepustki sezonowej.

Wiemy, jakie dokładnie rzeczy wejdą w skład przepustki sezonowej do Star Wars: Battlefront. Zawartość podzielona została na cztery części. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie wyglądały będą poszczególne pakiety. Pełna lista nowości, które wprowadzą, jest następująca:

  • ponad 20 elementów galaktycznej technologii dla Rebelii i Imperium, znajdziemy tu broń, pojazdy i karty
  • czterech bohaterów i cztery czarne charaktery
  • 16 map dla trybu wieloosobowego zawierających nowe lokacje
  • 4 nowe ekscytujące tryby gry

Każdy, kto zdecyduje się na zakupienie przepustki sezonowej, zamiast inwestowania w pojedyncze pakiety, otrzyma dostęp do oferowanej przez nie zawartości na dwa tygodnie przed oficjalną premierą. Cena przepustki sezonowej to 179 złotych.

Pierwszym dodatkiem do Star Wars: Battlefront będzie Bitwa o Jakku. Premiera zaplanowana jest na 8 grudnia. Osoby, które zamówią grę przed premierą, będą mogły wyruszyć na pole bitwy z tygodniowym wyprzedzeniem.

Źródło: Star Wars: Battlefront

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz