Star Wars: Battlefront – planety

0

EA i DICE prezentują środowiska, w których przyjdzie nam walczyć.

Electronic Arts i DICE opublikowały krótki materiał filmowy poświęcony planetom, które pojawią się w Star Wars: Battlefront. Na zwiastunie znalazły się cztery światy – Endor, Hoth, Sullust i Tatooine. W niespełna miesiąc po premierze dołączy do nich piąty – Jakku.

Jeżeli uznacie, że to za mało, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową Star Wars: Battlefront, ponieważ pojawiła się na niej zakładka poświęcona planetom, w której znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat gry.

Star Wars: Battlefront 19 listopada zawita na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma dostęp do dodatku Bitwa o Jakku nie 8 grudnia, ale tydzień wcześniej.

Źródło: Star Wars

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz