Star Wars: Battlefront beta – infografika

0

Electronic Arts opublikowało w sieci infografikę podsumowującą niedawne testy.

Dowiadujemy się z niej, że „największa beta w historii EA” przyciągnęła ponad 9.5 miliona graczy, którzy przegrali w sumie 1.6 miliarda minut. To czas, który wystarczyłby na obejrzenie oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen 4.2 miliona razy.

Darth Vader i Luke Skywalker pojawili się na polach bitwy z górą 5.9 miliona razy każdy. Lord Sithów udusił ponad 1.379 miliona Rebeliantów. Tymczasem od strzału blastera E-11 zginęły 293 miliony graczy. Zniszczono też 783 tysiące maszyn AT-AT.

Infografika Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront – infografika, za: Electronic Arts

Najbardziej popularnymi kartami wyposażenia były kolejno karabin, detonator termiczny i jump pack. Spośród 9.5 miliona osób, które wzięły udział w otwartych testach beta, 6 milionów zdobyło najwyższy dostępny poziom doświadczenia.

Premiera Star Wars: Battlefront zaplanowana jest na 17 listopada. Najnowsza odsłona serii zawita na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Jeżeli nadal zastanawiacie się nad zakupem, zachęcamy do lektury naszych wrażeń z bety.

Źródło: Electronic Arts

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz