Sprawdzamy ceny konsol. Co warto wybrać?

0

A więc mówisz mi, że chciałbyś kupić konsolę?

  NASTĘPNA 

Wielu stara się dowieść wyższości komputerów osobistych w kontekście rozgrywki. Nie ma żadnych wątpliwości, że wkładając w PCta odpowiednią ilość pieniędzy, jest się w posiadaniu najmocniejszego sprzętu do grania spośród wszystkich dostępnych. Oprócz tego, wciąż jest to maszyna wielozadaniowa, na której korzystać można z szeregu innych aplikacji. Nic nie stoi w końcu na przeszkodzie, aby na swoim piecu zająć się tworzeniem grafiki, obróbką zdjęć, wygodnym surfowaniem po sieci lub napisaniem artykułu, takiego jak ten.

W kontekście wirtualnej rozgrywki, jest to jednak opcja dla tych bogatszych. Podzespoły do komputerów praktycznie cały czas są rozwijane, przez co regularnie trzeba je wymieniać, aby cieszyć się płynną zabawą, w wysokiej rozdzielczości i maksymalnymi opcjami detalów w najnowszych tytułach. Prostszym rozwiązaniem jest więc kupienie konsoli. Podczas gdy przedstawiciele PC Master Race muszą mniej więcej co dwa lata bawić się w upgrade swojego sprzętu, generacja jednej wersji konsoli trwa około 5-6 lat. A większość głośniejszych produkcji jest dostępna na praktycznie wszystkich istotniejszych platformach. Wrażenia wizualne mogą co prawda nie być porównywalne, jednak wciąż szata graficzna to nie wszystko.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ten moment jednak, obcowanie z tym tytułem będzie przyjemnością na wyłączność posiadaczy konsol.

Ten tekst jest więc dla tych, którzy planują rozpocząć swoją konsolową przygodę z rynkiem gier. Zestawię wam tutaj trzech najmocniejszych przedstawicieli tego odłamu, przedstawiając plusy i minusy poszczególnego wyboru oraz ceny konkretnych ofert z nimi związanych. Niestety, ten ostatni element może szybko stracić na ważności, gdyż sytuacja w sklepach potrafi zmieniać się w tempie błyskawicznym. Potraktujcie więc to wszystko jako materiał poglądowy lub jako przewodnik dla nowicjuszy.

  NASTĘPNA 


1 2 3 4 5

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz