Spory wyciek informacji z Battlefield 1

0

Broń, gadżety, mapy, kampania i wiele wiele więcej.

Użytkownik kryjący się pod pseudonimem Lobix300 opublikował na forum Reddit dane wydobyte z plików wersji alpha Battlefield 1. Znalazły się wśród nich informacje na temat broni, gadżetów, map i kampanii fabularnej. Raczej niewielką pociechą dla wydawcy i twórców będzie to, że Lobix300 dołączył do posta przeprosiny za upublicznienie danych: „EA & DICE, I’M SORRY <3”. Ale do rzeczy.

Battlefield 1 będzie oferował blisko pięćdziesiąt rodzajów broni palnej, siedem rodzajów broni białej i dwadzieścia elementów wyposażenia. Kampania fabularna liczy dwadzieścia misji, które złożą się na siedem rozdziałów. W trybie wieloosobowym pojawi się dziesięć map i osiem trybów rozgrywki. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w oryginalnym wpisie.

O tym jak będzie wyglądała rozgrywka w nadchodzącej produkcji EA DICE mieliśmy okazję przekonać się w trakcie konferencji Electronic Arts, która odbyła się w czerwcu na targach E3. Battlefield 1 powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry jest zaplanowana na 21 października 2016 roku, z kolei jeszcze latem odbędą się otwarte testy beta.

Źródło: Reddit

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz