Spin-off Half-Life’a dostał zielone światło od Valve

0

Premiera już wkrótce. Zobacz zajawkę!

Jeżeli nadal nie możecie doczekać się Half-Life’a 3, wasze marzenie wkrótce się spełni, przynajmniej połowicznie, a wszystko dzięki nadchodzącemu spin-offowi, za którym stoi niezależne studio Royal Rudius Entertainment. Prace nad grą trwają już od pewnego czasu, ale dopiero teraz wiemy na pewno, że Valve Software dało projektowi zielone światło. Hunt Down The Freeman, bo tak brzmi tytuł spin-offa, zagości na Steama już wkrótce – planowana data premiery do 2. lutego 2018 roku.

Bohaterem Hunt Down The Freeman będzie sierżant Mitchell, który w Black Mesa miał pecha natknąć się na Gordona Freemana. Spin-off zaoferuje 40 poziomów i przeszło 14 godzin gry. Twórcy zapowiadają wciągającą rozgrywkę, filmowe przerywniki i klimatyczną ścieżkę dźwiękową. Więcej na temat Hunt Down The Freeman przeczytacie na jej oficjalnej stronie internetowej w platformie Steam.

Źródło: Steam

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz