Sony zapowiedziało drugi sezon serialu Powers

0

Christian Walker i Deena Pilgrim znowu na tropie.

Sony ogłosiło, że drugi sezon serialu „Powers” dostępny jest już w polskim PlayStation Network. Pierwsze trzy odcinki produkcji Sony Pictures Television gotowe są do pobrania, natomiast kolejne będą udostępniane co tydzień (łącznie ma być ich dziesięć). Serial mogą oglądać osoby, które mają opłacony abonament PlayStation Plus.

Bardzo się cieszę z udostępnienia 2. sezonu w sieci PSN. Skupiliśmy się na tym, za co fani pokochali 1. sezon, i podkręciliśmy efekty specjalne, reżyserię oraz wyczyny kaskaderskie, aby sezon 2. był jeszcze bardziej efektowny i elektryzujący niż cokolwiek, co do tej pory stworzyliśmy! – powiedział Brian Michael Bendis, producent wykonawczy serialu oraz współtwórca komiksów na których bazuje „Powers”.

W rolach głównych po raz kolejny zobaczymy Sharlto Copleya („Dystrykt 9„, „Chappie”) oraz Susan Heyward („Vinyl”). W nowych odcinkach pojawią się także inni aktorzy występujący wcześniej w popularnych produkcjach: Michael Madsen („Nienawistna ósemka”), Tricia Helfer („Battlestar Galactica”), Enrico Colantoni („Veronica Mars”) i Wil Wheaton („Teoria wielkiego podrywu”). Serial „Powers” dostępny jest w polskiej wersji językowej.

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz