Sony z konkretnym prezentem z okazji E3

0

Oferta na wyłączność posiadaczy PlayStation Plus.

Kilka godzin temu zakończyła się konferencja Sony. Zaprezentowano na niej sporo materiałów, jednak daleko było jej do najlepszych występów tej firmy w historii tego wydarzenia. Mimo tego jednak, Japończycy wyszli z bardzo ciekawą inicjatywą. I z pewnością ucieszy to wszystkich posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus.

Otóż jak się okazuje, osoby mające aktywną usługę, otrzymują w tym momencie grę za darmo. I to nie byle jaką, gdyż jest nią Call of Duty: Black Ops III. Nie ma żadnych wątpliwości, że jest to element promocji kolejnej odsłony tej podserii, jednak darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby. Teraz, wystarczy tylko wejść na stronę PlayStation Store i dodać tę odsłonę Call of Duty do swojej biblioteki. Voila – jesteście posiadaczami jednego z ostatnich słynnych przedstawicieli tej marki, który zaprezentował się swego czasu bardzo przyzwoicie.

Jest to więc doskonały moment, aby subskrypcję PlayStation Plus wykupić. I to nie tylko z powodu kolejnego darmowego tytułu w ramach oferty, ale również dlatego, że trwa wydarzenie Days of Play, podczas którego usługa została znacząco przeceniona. Zresztą, niedawno pisałem o szeregu innych korzyści, wiążących się z aktywną subskrypcją, więc zapraszam też do zapoznania się z tym artykułem.

Źródło: Forbes

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz