Sony Xperia Cosmos

0

Smartfon dla amatorów „selfie”.

Wygląda na to, że Sony ma w planach wypuszczenie kolejnego smartfona dedykowanego amatorom autoportretów. Sony Xperia Cosmos, bo tak brzmi nazwa urządzenia, byłby zatem następcą modelu Xperia C3.

Specyfikacja techniczna urządzenia nie jest znana. Prawdopodobnie będzie to smartfon ze średniej półki. Sony Xperia C3 miał umieszczony z przodu, 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową LED, która widoczna jest również na zdjęciach Xperii Cosmos. Urządzenie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 5.0 Lollipop.

Za: @upleaks
Za: @upleaks

Model Xperia C3 skierowany był przede wszystkim na rynki azjatyckie. Nie wiadomo czy podobnie będzie w przypadku Xperii Cosmos. Przybliżona data premiery i cena nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie poznamy je już wkrótce.

Źródło: @upleaks

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz