Sony Xperia C3 oficjalnie

0
fot. TechnoBuffalo
fot. TechnoBuffalo

Mobilny oddział Sony prezentuje swojego nowego budżetowego smartfona. Xperia C3 wyróżnia się jednak na ich tle dość unikalnym aparatem.

I nie chodzi bynajmniej o aparat główny (ten posiada dość standardowe 8 megapikseli), ale o kamerkę przednią, która została wyposażona w aż 5! Jak stwierdził sam Japoński Gigant, telefon nadaje się idealnie do robienia tzw. selfie.

Pozostała specyfikacja prezentuje się przyzwoicie, choć niespecjalnie się wyróżnia. Urządzenie napędza procesor Snapdragon 1,2GHz przy wsparciu 1GB pamięci RAM oraz 8GB pamięci wbudowanej. Smartfon posiada 5,5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 720p. Posiada także baterię o mocy 2500 mAh oraz wsparcie dla technologii 4G LTE. Co więcej: telefon obsługuje do dwóch kart SIM.

Sony Xperia C3 zadebiutuje na rynku już w sierpniu tego roku.

Źródło: TechnoBuffalo

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz