Sony uruchamia testy beta nowego oprogramowania dla PS4

0

Użytkownicy PlayStation 4 mają pomóc w usprawnieniu działania aktualizacji.

Informacja o udostępnieniu bety najnowszego oprogramowania została opublikowana na blogu PlayStation. Aby wziąć udział w testach, należy wypełnić formularz na oficjalnej stronie playstation.com. Sony zaznacza, że dokonanie tej czynności nie jest jednoznaczne z uczestnictwem w becie.

O akceptacji naszego wniosku zostaniemy powiadomieni drogą mailową. Otrzymamy wtedy zaproszenie do wzięcia udziału w testach oraz kod, który nam to umożliwi. Użytkownicy swoimi wrażeniami będą dzielić się za pośrednictwem oficjalnego forum.

Sony nie ujawniło żadnych szczegółów na temat zmian, jakie wprowadzi nowa aktualizacja. Wiemy jedynie, że wersja beta ma zostać uruchomiona na początku września.

W razie jakichkolwiek problemów, testerzy będą mieli możliwość powrotu do poprzedniej wersji oprogramowania, v2.57. Aktualizacja nie ma jeszcze oficjalnego numeru, choć niedawne informacje mówiły o v3.0, która została udostępniona w Japonii.

Źródło: PlayStation Blog

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz