Sony ogłosiło marcową ofertę PlayStation Plus

1

Ulalala!

SPRAWDŹ: PlayStation Plus vs Games with Gold – marzec 2018

Od kilku dni w Sieci krążyły plotki, jakoby Sony twierdziło, że marcowa oferta rozłoży na łopatki wszystkie dotychczasowe rzuty. Mieliśmy otrzymać gry nie z tego świata, najlepsze w historii całej subskrypcji. Czy tak się właśnie stało? Przekonajcie się o tym osobiście. Poniżej zamieszczam pełną listą gier, w które będziemy mogli zagrać już za kilka dni:

  • Bloodborne (PS4)
  • Ratchet & Clank (PS4)
  • Legend of Kay (PS3)
  • Mighty No. 9 (PS3/PS4)
  • Claire: Extended Cut (PS Vita/PS4)
  • Bombing Busters (PS Vita/PS4)

Wow, trzeba przyznać, że marcowa oferta robi ogromne wrażenie. Zarówno Bloodborne, jak i Ratchet & Clank to rewelacyjne produkcje, które są jednocześnie tytułami ekskluzywnymi dla konsoli PlayStation 4. Brawo Sony!

Źródło: PlayStation Blog

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Jedyna prawdziwą kobietą teraz w Polsce jest p. Głodek, która w wieku 25 lat uznała się za zbawicielkę kobiet, które uważają i mają rację, że ciało kobiety nie jest jeszcze państwowe, a tym bardziej p Dzierżawskiego i ekipy finansowanej z poza Polski ORDO IURIS. Niech rozlicza kasę i przekażą p. Rydzykowi. Polskie kobiety rozlicza swoje sumienia bez potrzeby bigotów z aptek i ogarniętych klauzulami lekarzy. Proponuję, żeby już zbierać na te płody, które za kilka miesięcy przyjdą na świat. Osoby popierające powinny opodatkować minimum 5% swoje dochody na pomoc dla matek, które rodzą uszkodzone płody.

Zostaw komentarz