Smok Spyro zaliczy spóźnienie

0

Na szczęście, poślizg nie będzie zbyt duży.

Czekacie na zremasterowaną trylogię Spyro? W takim razie mam złe wieści, gdyż jej premiera została przesunięta. Tym samym, trzeba będzie uzbroić się w trochę więcej cierpliwości.

Taką informację podał Paul Yan, współdyrektor w Toys for Bob, które zajmuje się przygotowaniem remastera. Na oficjalnym blogu Activision napisał on, że jego studio chciało dostarczyć ten produkt jak najszybciej to możliwe, jednak wymaga on jeszcze trochę więcej „miłości oraz troski”.  Premiera została więc przesunięta na 13 listopada i, jak zapewnia Paul, wtedy też przekonamy się, że było warto poczekać trochę dłużej.

Spyro Reignited Trilogy pojawi się też w naszym kraju w polskiej wersji językowej, o czym swego czasu informował polski wydawca, czyli Cenega. Co więcej, nie mówimy tylko napisach, ale o pełnej lokalizacji, z udziałem aktorów głosowych. Jest to świetna informacja dla tych, którzy będą chcieli przekonać do klasycznej trylogii swoje pociechy.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz