Smartfon od firmy DeWalt

0

Zaskakująca zapowiedź producenta elektronarzędzi i odzieży ochronnej.

Firma DeWalt specjalizuje się przede wszystkim w produkowaniu asortymentu przeznaczonego do branży budowlanej. Jak się okazuje, producent próbuje spróbować swoich sił w całkowicie innej dziedzinie, czego efektem jest zapowiedź smartfona MD501.

Urządzenie będzie charakteryzowało się dużą wytrzymałością na upadki (nawet z dwóch metrów na beton) oraz pozwoli na pracę w ekstremalnych temperaturach (od -20 do 60 stopni Celsjusza). Z zapowiedzi producenta wynika, że słuchawce nic się nie stanie nawet po trzydziestominutowym leżakowaniu w wodzie. Urządzenie zostanie również zaopatrzone w Gorilla Glass, zapobiegające uszkodzeniom ekranu.

Cena DeWalt MD501 została ustalona na 544 dolary, co w przeliczeniu wynosi trochę ponad dwa tysiące złotych. Bateria wykorzystana w smartfonie pozwoli na osiem godzin rozmów, a dzięki technologii Qi otrzymamy możliwość bezprzewodowego ładowania akumulatora.

Źródło: TVN 24 BiS

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz