Smartfon od Amazonu tuż, tuż

0

AmazonJeżeli producent dotrzyma zapowiedzianych terminów już we wrześniu na rynek trafi smartfon od Amazona.

Amazon oraz AT&T współpracują blisko już od jakiegoś czasu. Smartfon jest rozwinięciem wcześniejszego porozumienia między firmami dotyczącego produkcji tabletów oraz e-czytników.

Choć o nowym urządzeniu Amazonu od jakiegoś czasu dużo mówiono w branży technologicznej, nie wiadomo nic o jego wyglądzie oraz specyfikacji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że na dzisiejszej konferencji w Seattle smartfon zostanie zaprezentowany publicznie.

Komentatorzy rynkowi spodziewają się, że urządzenie będzie wyposażone w funkcjonalności 3D, a osiągami będzie konkurował z flagowymi smartfoanmi w tym iPhonem 5S. Porównanie do produktu Apple jest o tyle istotne, że w 2007 gdy gigant z Cupertino wprowadzał swój telefon na rynek współpracował w ramach szczególnej umowy z siecią AT&T. Nie wiadomo jakie porozumienie zostało tym razem zawarte na linii Amazon i AT&T.

Źródło: cnet.com

Fan nowinek technologicznych, rocznikowo równolatek Terminatora. Wychowany na C64 zwolennik cRPG oraz survival horrorów, sympatyzujący z konsolowcami.

Zostaw komentarz