Siedem minut z Quantum Break

0

Jeszcze więcej zabawy czasem.

Światło dzienne ujrzał kolejny zapis rozgrywki z Quantum Break. Na trwającym prawie siedem minut materiale wideo możecie podziwiać w akcji nie tylko moce manipulowania czasem, ale również oprawę audiowizualną nadchodzącej produkcji.

Jak widzicie, znalazło się nawet miejsce dla easter egga nawiązującego do poprzedniej gry Remedy, Alan Wake’s Amercian Nightmare, którą nota bene dostanie za darmo każdy, kto zamówi Quantum Break przed premierą. Tytuł objęty jest wsteczną kompatybilnością konsoli Xbox One.

Premiera Quantum Break odbędzie się 5 kwietnia. Niedawno twórcy ogłosili, że gra trafi również na pecety. Co ciekawe, będzie jedną z niewielu produkcji, które ominą platformę Steam. Wersja PC dołączona będzie do zamówień przedpremierowych na konsolową wersję cyfrową.

Źródło: Xbox On


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz