Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter – gameplay

0

Najlepszy detektyw świata ponownie w akcji.

Wraz z początkiem marca, studio odpowiedzialne za najnowsze przygody Sherlocka Holmesa opublikowało klimatyczny zwiastun, któremu bliżej było do horroru, niż detektywistycznej opowieści. Tymczasem do Sieci trafił pierwszy fragment gameplayu, przywracający grę na właściwe tory.

Choć The Devil’s Daughter będzie bezpośrednią kontynuacją Crimes and Punishments, Frogwares zdecydowało się na całkowity lifting wyglądu głównych bohaterów. Zarówno Sherlock Holmes, jak i John Watson przedstawieni zostaną w znacznie młodszej i „żywszej” formie. Rozgrywka będzie natomiast wykorzystywać elementy zaimplementowane w poprzedniczce. Twórcy gry zdecydowali się również na ponowne podzielenie historii na pięć krótszych opowieści.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja Frogwares zadebiutuje 27 maja bieżącego roku.

Źródło: PlayStation lifestyle

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz