Serial na bazie Costume Quest od Double Fine już w marcu na Amazon Prime

0

Przebrane postaci przemaszerują przez ekrany już 8 marca.

Double Fine, twórcy przygodówek i paru ciekawych, eksperymentalnych tytułów, takich jak Massive Chalice czy Psychonauts sprzedało kilka lat temu licencję na jeden ze swoich pomysłów – RPG z elementami przygodowymi, Costume Quest. Gra o przebranym w halloweenowy strój dzieciaku, który z pomocą przyjaciół szuka zagubionego bliźniaka, korzystając z mocy zmieniania się w istoty odpowiadające przebraniom, by walczyć z potworami nie była może powalającym hitem, ale dostarczyła trochę zabawy. A teraz tę samą historię zobaczymy w formie animacji.

Serial ma się ukazać już 8 marca na Amazon Prime. Spośród strojów „bojowych” zobaczymy między innymi miotającą błyskawicami meduzę i robota. Całość wygląda całkiem oglądalnie, jeśli lubicie animacje, a zwiastun daje nam całkiem niezłą próbkę humoru, jakiego możemy spodziewać się w pełnej serii.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz