Sequel Brutal Legend 2

0

Kolejny z hitów Tima Schafera ma szansę na realizację.

Podczas tegorocznej gali The Game Awards, prezes firmy Double Fine zapowiedział prace nad kontynuacją Psychonauts. Żeby gra powstała, potrzebuje wsparcia finansowego. Do ukończenia zbiórki na portalu crowdfundingowym pozostało jeszcze około miliona dolarów.

Żeby doszło do podjęcia prób stworzenia drugiej odsłony przygód Eddiego Riggsa (w tej roli Jack Black), Psychonauts 2 musi zapewnić producentowi odpowiednie zasilenie konta:

Zawsze uważaliśmy, że chcemy zrobić drugą część Psychonauts i Brutal legend. Nie możemy obecnie nic obiecać, ale jeśli Psychonauts 2 okaże się hitem, to może zwiększą się szansę na powstanie Brutal Legends2?

Double Fine słynie z tworzenia nietypowych i oryginalnych produkcji. W pierwszej odsłonie Brutal Legend wcielaliśmy się w faceta odpowiedzialnego za stronę techniczną koncertów, który przypadkowo przenosi się do świata pełnego dziwnych potworów. Przy pomocy ostrej muzyki, musi zmierzyć się z zagrożeniem.

Źródło: Gamespot

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz