Sea of Thieves: pełna wersja piosenki ze zwiastuna

0

Prawdziwa uczta dla ucha.

Jeżeli oglądaliście tegoroczną konferencję Microsoftu na targach E3 albo widzieliście pokazany na niej zwiastun Sea of Thieves, na pewno kojarzycie piosenkę We Shall Sail Together, która mu towarzyszyła. Teraz, ku uciesze fanów, studio Rare opublikowało jej pełną wersję:

Piosenka powstała w oparciu o klasyczną i wielokrotnie wykorzystywaną w grach (vide Dishonored i Assassin’s Creed: Black Flag) szantę Drunken Sailor. Muzykę skomponował Robin Beanland, słowa są dziełem Chrisa Allcocka, głos należy z kolei do Anny Hon.

Sea of Thieves powstaje z myślą o PC z Windowsem 10 i konsoli Xbox One. Premiera jest zaplanowana na pierwszy kwartał przyszłego roku. Produkcja objęta jest programem Xbox Play Anywhere, dzięki któremu kupując grę w wersji cyfrowej, dostępna jest ona na obu platformach.

Źródło: Rare


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz