Samodzielna wersja Modern Warfare Remastered potwierdzona

0

Premiera już za kilka dni.

Activision potwierdza, że do sprzedaży trafi samodzielna wersja Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered. Co więcej, stanie się to już za kilka dni, a dokładniej we wtorek 27. czerwca. W pierwszej kolejności gra pojawi się na PlayStation 4, a później na pozostałych platformach. Dokładna data premiery wersji PC i na konsolę Xbox One nie jest jeszcze znana. Cena gry to 40 dolarów.

Do tej pory Modern Warfare Remasterd sprzedawane było ze specjalnymi edycjami Call of Duty: Infinite Warfare. Odświeżona wersja Modern Warfare posiada poprawioną grafikę i dźwięk, ponadto oferuje kampanię i tryb wieloosobowy z 16. mapami. Więcej na temat Modern Warfare Remastered przeczytacie w recenzji Łukasza, który nie ma wątpliwości, że jest to najlepszy CoD od 2007 roku.

Źródło: Activision

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz