S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha Developer’s Cut nareszcie gotowy

1

Poprawiona wersja moda jest już dostępna do pobrania.

Jedna z najlepszych modyfikacji 2014 roku doczekała się w końcu poprawionej i wzbogaconej wersji – S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha Developer’s Cut od kilku dni jest dostępny do pobrania. Ekipa dez0wave naprawiła różne błędy, poprawiła grafikę i usprawniła działanie silnika gry. Mod zawiera też wszystkie wcześniejsze poprawki i wprowadzoną przez nie zawartość dodatkową. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj. S.T.A.L.K.E.R. Lost Alpha Developer’s Cut możecie podziwiać też na zwiastunie premierowym:

Hej, hej, hej! Jesteśmy tutaj, tak jak obiecaliśmy miesiąc temu. To była długa droga, ale w końcu zaświeciło nad nami słońce. Po prawie trzech latach możemy nareszcie zaprezentować wam Lost Alpha Developer’s Cut – czytamy na stronie projektu.

Wszystko wskazuje na to, że zespół dez0wave nie ma zamiaru spocząć na laurach. Twórcy zapowiedzieli, że w przyszłości może pojawić się dodatkowa zawartość dla Lost Alpha. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w modyfikację, jest to ku temu najlepszy moment. Więcej informacji na jej temat oraz instrukcję instalacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej. Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami!

Źródło: dez0wave

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz