Rzut oka na rozgrywkę w Pillars of Eternity II: Deadfire

0

Premiera gry w 2018 roku.

Studio Obsidian Entertainment opublikowało w sieci nowy zwiastun Pillars of Eternity II: Deadfire. Na materiale wideo zostały zaprezentowane wybrane fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji gry. Na pierwszy rzut oka produkcja do złudzenia przypomina poprzedniczkę, ale w finalnej wersji oprawa audiowizualna ma być znacznie lepsza – otrzymamy m.in. dynamiczną pogodę, nowe dynamiczne oświetlenie i cienie oraz odświeżone czary i zdolności specjalne z nowymi efektami specjalnymi.

Poprawiona zostanie również narracja, środowisko gry, taktyczne potyczki i wiele wiele innych. Pillars of Eternity II: Deadfire zapowiedziano na początku tego roku. Premiera gry zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2018 roku. Przy okazji zachęcamy was do lektury recenzji Pillars of Eternity oraz dodatku The White March. Macie jeszcze sporo czasu, aby nadrobić zaległości!

Źródło: Obsidian Entertainment

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz