Rutger Hauer w obsadzie >Observer_

0

Twórcy stawiają na gwiazdy kina.

Jakiś czas temu pisałem o tym, że swojego ciała oraz głosu użyczył grze polski aktor Arkadiusz Jakubik. Okazuje się, że Bloober Team nie tylko wykorzysta talent rodzimych aktorów, ale także zaprosi do współpracy znane hollywoodzkie nazwiska. Wczoraj producent poinformował, że w >Observer_ jedna z ról przypadnie Rutgerowi Hauerowi, znanemu szerszej publiczności z takich filmów jak „Łowca Androidów”, „Autostopowicz” lub „Ślepa furia”.

Pochodzący z Holandii aktor wcieli się w postać Dana Lazarskiego, co oznacza, że przypadła mu rola głównego bohatera gry. Umiejętności wokalne Hauera możecie sprawdzić na powyższym zwiastunie. Więcej informacji o produkcji krakowskiego studia poznamy podczas tegorocznych targów Comic-Con w San Diego. Premiera konsolowej i pecetowej wersji gry została natomiast ustalona na 15 sierpnia bieżącego roku.

Źródło: Bloober Team

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz