Ruszyła zbiórka na Project CARS 2

0

Amatorzy wyścigów szykujcie portfele.

Studio Slightlymad rozpoczęło kampanię w platformie finansowania społecznościowego World of Mass Development. Celem jest uzbieranie pieniędzy na Project CARS 2. Czego można oczekiwać od kontynuacji?

Twórcy obiecują, że jeżeli uzbierają wystarczające fundusze, w Project CARS 2 pojawi się 50 obiektów, na których dostępnych będzie ponad 200 tras oferujących zróżnicowaną nawierzchnię i warunki pogodowe, jak również możliwość jazdy za dnia i nocą.

Project CARS 2 ma oferować z górą 200 pojazdów z ponad 40 klas, w tym modele koncepcyjne i zakazane. Poza tym w grze pojawi się 8 różnych dyscyplin, wśród których znajdziemy między innymi Rallycross, Hillclimbs czy Touge.

Kontynuacja Project CARS pozwoli na wzięcie udziału w kooperacyjnym trybie kariery, w którym drugi gracz będzie mógł pełnić funkcję członka drużyny, zmiennika czy pilota. Ponadto gracze z krwi i kości będą mogli zastąpić sztuczną inteligencję w trybie dla pojedynczego gracza. W grze pojawi się także specjalny tor testowy, który pozwoli na dostosowanie i sprawdzenie samochodu.

Jeżeli chodzi o rozgrywkę sieciową, to Project CARS 2 ma oferować dobieranie drużyn na podstawie umiejętności. Gracze otrzymają również możliwość tworzenia sieciowych sezonów wyścigowych i transmisji na żywo.

Możliwość wsparcia Project CARS 2 dostępna będzie jedynie przez krótki czas. Twórcy oferują 5 progów wpłat: 50, 75, 100, 1000 i 10 000 funtów brytyjskich. Każdy kolejny oferuje większy wpływ na rozwój gry. Project CARS 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: World of Mass Development

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz